Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik

Marka olma hedefi olan ve marka olmanın olmazsa olmazı görsel bütünlüğü, yakalamak isteyen müşterilerimize verdiğimiz “kurumsal kimlik yaratma” hizmetimizde logo tasarımıyla başlayan süreç antetli kağıt, kartvizit,tabela gibi diğer bileşenlerin tasarlanmasıyla devam eder.
Hedefi büyümek olan ve işini profesyonelce yapmak isteyen müşterilerimize, yaratıcı fikirler ve orjinal tasarımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Işıklı & Işıksız Kutu Harf Uygulamaları

kutuharf
Firmanızla ilgili tüketicide ilk algıyı oluşturacak tabelanızı tasarlarken kutu harf kullanımı, “kaliteli hizmet” “kurumsal ve köklü bir firma” imajı yaratmakta, ayrıca firma isminizi ve logonuzu uzun mesafelerden farkedilebilir hale getirmektedir.

Işıklı ve ışıksız olarak tercih edilebilen kutu harf uygulamalı tabelaların alternatiflerine göre başlıca artıları; kurumsal kimlik algısına katkısının yüksek olması, görsel olarak daha çekici olması, alternatiflerine kıyasla daha uzun ömürlü olması olarak sayılabilir.

Totem Pilon Tabela

hizmetlerimiz_pilon_tabela
Uzak mesafelerden farkedilerek hem yeni müşterilere daha kolay ulaşmak isteyen hem de marka bilinirliğini ve kurumsal kimlik algısını arttırmak isteyen müşterilerimiz için ürettiğimiz totem-pilon tabelalarımızda diğer bütün işlerimizde olduğu gibi kaliteli ve yaratıcı tasarım anlayışımızı yansıtıyoruz.

Totem-Pilon tabela uygulama tercihi, alanın özelliklerine göre, ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak yapılır.
Geniş bir etki alannına hitap edilecekse totem tabelalar, daha ufak alanlar içinse pilon tabelalar tercih edilmektedir.

Cephe Giydirme

hizmetlerimiz_cephe_giydirme

Logo, mekan özellikleri ve tabela tasarımının bir yansıması olarak, görsel bütünlüğü sağamak amacıyla binanın bir bölümümnün veya tamamının pleksi, metal veya alüminyum gibi malzemeler kullanılarak kaplanması işidir.Cephe giydirmenin başlıca avantajları olarak, bina su gideri gibi yeri daha önceden belirlenmiş ve tadilatı zor kısımların üzerini örtmesi, elektirik tesisatı gibi görsel bütünlüğü bozan materyallerin gözden uzaklaştırması, sağladığı görsel bütünlükle tabelanın ve diğer uygulamaların görsel çekiciliğini arttırması sayılabilir

3D Çalışma

hizmetlerimiz_3d_calisma

3d çalışmalar genellikle ürünlerin 3 boyutlu görüntüsünü tanıtmak ve asıl ürünü pazarlamak için yapılır. Reklamı yapılacak ürünün özelliği, tanıtmayı ve pazarlama sürecini etkiler. 3d çalışmalar bazen var olan bir ürünü değil, bir özelliği tanıtmak amacıyla da yapılabilirler.Bu gibi durumlarda 3d modelleme sırasında müşteriyle bilgi alışverişi kısa olmalıdır. Böylece hem zamandan hemen paradan kar sağlanır.

Yönlendirme Tabelaları

yonlendirme-tabela-1
yonlendirme-tabela-2

Yönledirme tabelaları, ortak kullanım alanlarında bilgilendirme amaçlı kullanılan materyallerdir. Çoğunlukla işyeri, hastane, okul gibi insan odaklı mekanlarda kullanılır. Hafif bir malzeme olan alüminyumdan üretilir.

Yönlerdime tabelaları İç ve Dış mekan olarak ikiye ayrılır. İç mekan yönledirme tabelalarının amacı mekanın kullanılabilirliği arttırmak ve düzenliliği sağlamaktır. Hastane ve okullar iç mekan yönledirme tabelalarının sıklıkla kullanıldığı yerlerdir.

Dış mekan yönlendirme tabelalarının amacı sokak, cadde ve otoban kenarlarında reklamı yapılacak mekana yönlendirmektir. Dış mekan yönlendirme genellikle ilgili mekanın mesafesi ve yönü hakkında bilgi verme amaçlı kullanılır.